İsviçre Kariyer profesyonel insan kaynakları danışmanlık işlemlerini sizin adınıza hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Profesyonel yabancı işgücü taleplerine başvurunuzu en doğru şekilde yapıp sonuç almanız için uzman avukat ve mali müşavir kadromuzla istihdamınız için çalışıyoruz.

Başvuru formu ve kayıt harcını ödedikten sonra sizinle iletişime geçiyor ve gerekli belgeleri hazırlamanızı ve bize iletmenizi istiyoruz. Danışmanlarımız sizi süreç hakkında sürekli bilgilendirmekte ve sorularınızı cevaplamaktadır.

Vize ve İş başvurularınızı yaparken size lazım olacak diploma ve mesleki yeterlilik sertifikalarınızın hazır olması gerekmektedir. Diploma ve sertifikalarınız mutlaka referans mektuplu, transkriptli ve yeminli tercümanda çevrilmiş olmalıdır.

İş Planı şirket kuracağınız zaman ilgili devlet kurumlarının sizden isteyecekleri en önemli dosyadır. İş planınız diploma ve sertifikalarınızla uyuşmalıdır. İş planınızı mutlaka başvuru yapacağınız ülkeden bir mali müşavir vasıtası ile hazırlamanızı ve belirli aralıklarla o ülkedeki yetkili kurumlara kontrol ettirmesi çok önemlidir. Bu sizin zaman ve para kaybetmenizi önleyecektir.

Başvuru için dosyanız hazırlanırken kontrol edilecek en önemli belge banka hesap dökümleriniz olacaktır. Yurtdışına çıkacak veya şirket kuracak kişinin belirli bir para birikimine ve para hareketliliğine sahip olması gerekmektedir.

Mesleki sertifikalar sizlerin bir mesleğe / uzmanlığa sahip olduğunuzu göstermektedir. Bu nedenle uluslararası geçerliliği olan kurum ve kuruluşlardan belge / sertifika almanız ve bunları referans mektubu, transkript ile belgelemeniz çok önemlidir.

Bu konuda destek için blog bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Empty section. Edit page to add content here.