İsviçre’de Oturum Alıp Çalışmak İster Misiniz?

İsviçre’de Oturum Alıp Çalışmak İster Misiniz?

İsviçre’de yaşam sanıldığı kadar zor değil. Eğer bir mesleğiniz veya üniversite diplomanız var ise İsviçre göçmen işçi istihdamı yapmaktadır. Avrupanın hatırı sayılır ülkelerinden olan isviçrede iş bulmak danışmanlık – insan kaynakları firmaları aracılığı ile yapılmaktadır. İsviçre Danışmanlık olarak sizin İsviçre’de işinizi ayarlayıp vizenizi almanızda yardımcı oluyor ve uyum sağlama sürecinde daima yanınızda oluyoruz.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Bir mesleğiniz varsa ve bunu belgeleyebiliyorsanız sitemiz üzerinden bize başvuru yapabilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz. Üniversite mezunu olup bir diploma sahibi olanların süreçleri daha hızlı ilerlemektedir. İsviçrede çalışmaya ve yaşamaya karar verdiyseniz mutlaka başlangıç seviyesinde de olsa Almanca öğrenmeniz sizin uyum sürecinizi çok daha kısaltacak ve ülkeden zevk almaya başlayacaksınız. Dil eğitimine iş başvurularınız onaylandıktan sonra burada da devam edeceksiniz.

isviçre kariyer – iş bulma ve isviçreye yerleşme

Başvuru Aşamasında Destek Veriliyor Mu?

Başvuru aşamasında tüm adaylarımıza işlerini ayarlayana kadar destek vermekteyiz. Her adayın kendi nitelikleri farklı olacağı için süreçleri de birbirinden farklı olacaktır. İsviçre son yıllarda ciddi anlamda göçmen işçi alımına gitmeye başlamıştır ve bu süreçte vatandaşlarımızın faydalanması bizi çok mutlu edecektir.

Başvuru yapmak için bizimle iletişime geçip arkadaşlarımızdan gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz.

Başvuru sayfa linkimiz için buraya tıklayın: İsviçre İş Başvuru Sayfası

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir